Home / Lajme / Botë / Pamja e mahnitshme që veç pilotët mund ta përjetojnë! (Video)

Pamja e mahnitshme që veç pilotët mund ta përjetojnë! (Video)

David Crichton ka qenë duke aterruar në Aeroportin e Mançesterit të Anglisë, kur e ka xhiruar momentin e lindjes së Diellit.

“Më pëlqen kur aterroj në mëngjes. Është kthjellët dhe mund ta shoh edhe shtëpinë time nga këtu”, ka shkruar Crichton për këtë rast.

Këtë filmim ai e ka bërë nga kabina e aeroplanit Boeing 767-300.

“Sikur vetëm njëherë të më lejonin në kabinën e pilotit, do të ishte eksperiencë e përkryer”, është një koment për këtë ngjarje.

Gjithashtu lexo

Po rrëshqiste në tobogan me miqtë, rrëzohet dhe lëndon rëndë qafën dhe shpinën – pamjet rrëqethëse publikohen në internet (Video, +16)

Toboganët e mëdhenj të montuar në pishina ofrojnë adrenalinë dhe një përvojë unike. Megjithatë, shpesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *