Home / Kryesoret / Pamje të reja ekskluzive nga deputeti i VMRO-së nga dhuna në Kuvend (Video)

Pamje të reja ekskluzive nga deputeti i VMRO-së nga dhuna në Kuvend (Video)

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Ljupço Dimovski, në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një video në të cilën shihet se si një pjesë e protestuesve pasi futen në Kuvend fillojnë të përqafohen me Ilija Dimovskin, Elizabeta Kançeska-Milevska dhe persona tjerë të VMRO-DPMNE-së.

Përkrah videos nga ka komente se kjo ka qenë një ditë historike në Kuvendin e Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *