Home / Lajme / Kronika e zezë / PAMJE TE RENDA nga aksidenti në Rrugën e Kombit (VIDEO)

PAMJE TE RENDA nga aksidenti në Rrugën e Kombit (VIDEO)

KUJDES! Pamje të rënda…

Ditën e sotme një aksident i rëndë ndodhi në aksin Rrëshen-Thirrë, pjesë e Rrugës së Kombit.

Në këtë ngjarje aksidentale u përfshinë një automjet tip “Golf” me targa AA 411 OU,  dhe një kamion tip “Benz” me targat AA 471 BP. Të plagosurit morën ndihmën e parë nga dëshmitarët e rastit nga të cilët 3 prej tyre janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë, ndërsa njëri prej tyre ka marrë plagë më të lehta dhe është mbajtur në Spitalin e Rrëshenit

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *