Home / Showbiz / Pas fejesës, Marina në muaji mjalti (Foto)

Pas fejesës, Marina në muaji mjalti (Foto)

Prej disa ditësh Marina Fara, vajza e këngëtares, Eli Fara ka ndryshuar statusin e saj, duke mos qenë më beqare, por e fejuar.

Ky lajm bëri bujë të madhe në media, pasi i fejuari i Marinës kishte një të shkuar edhe me personazhe të njohura në artit shqiptar. Por mesa duket asgjë nuk ka rëndësi për të kaluarën dhe Marina ka nisur pushimet si për muaji mjalti. Ajo sërish ajo zgjedh të postojë foto pa të dashurin. Kështu ka bërë edhe mëngjesin e sotëm, teksa ka postuar disa foto të nxehta nga pushimet që është duke kaluar, ku sigurisht nuk mund të mos bien në sy format e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *