Home / Lajme / Maqedoni / Për ata qindra e mijëra qytetarë që janë në ankth Kryetari z.Ziadin Sela është shumë më mirë sot.

Për ata qindra e mijëra qytetarë që janë në ankth Kryetari z.Ziadin Sela është shumë më mirë sot.

Për ata qindra e mijëra qytetarë që janë në ankth apo që kanë mbushur dyert e spitalit ku është hospitalizuar Kryetari i partisë LR-PDSH, z.Ziadin Sela, jam i lumtur t’ju informoj se ai është shumë më mirë sot.
Madje ka filluar komunikon në telefon dhe pret vizita, si mik më vjen mirë që e shoh plot energji pozitive dhe humor të mirë, por si mjek jam i detyruar t’i ndaloj përdorimin e celularit dhe reduktimin e plotë të vizitave, për të pasur një rehabilitim total të shëndetit të tij.
Potencoj që është në gjëndje të stabilizuar shëndetsore por do kërkoja mirëkuptimin e qindra qytetarëve që vijnë për ta takuar për t’i dhënë pak pushim, pavarsisht dëshirës së tij.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *