Home / Lajme / Botë / Përdhunoi ‘live’ në Faceboook adoleshenten, arrestohet 14-vjeçari nga Çikago

Përdhunoi ‘live’ në Faceboook adoleshenten, arrestohet 14-vjeçari nga Çikago

Një djalë 14-vjeçar është arrestuar në Çikago në lidhje me një sulm seksual ndaj një 15-vjeçareje që u transmetua “live” në Facebook .

Djali përballet me akuza të rënda kriminale si dhe prodhimin dhe shpërndarjen e pornografisë së fëmijëve. Ai nuk u identifikuar për shkak të moshës së tij, sqaron “BBC”

Vajza dyshohet se është sulmuar nga pesë apo gjashtë meshkuj muajin e kaluar.

Rreth 40 persona ishin duke ndjekur live përdhuminin, por askush nuk raportoi në polici.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *