Home / Showbiz / Performanca e Dua Lipës në Coachella (Video)

Performanca e Dua Lipës në Coachella (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka kënduar në njërin prej festivaleve më të njohura në botë, Coachella.

Dua ka performuar në skenë se bashku me Martin Garrix duetin e tyre “Scared to be Lonely” dhe nuk ka dyshim se fansat janë shprehur të kënaqur.

Vet këngëtarja, por edhe në postime të shumta në rrjetet sociale, janë publikuar pjesë nga performanca e saj në Kaliforni.

Videot janë dëshmia se dyshja kanë krijuar atmosferë të zjarrtë me paraqitjen e tyre në skenë.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *