Home / Kryesoret / Përmbyset një automjet në Shkup

Përmbyset një automjet në Shkup

Sot në mëngjes ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në bulevardin “Kuzman Josifofski-Pitu” në afërsi të stacionit hekurudhor në Shkup.

Në këtë aksident është përmbysur një automjet i markës “Wolksvagen”. Policia ka dalë në vendngjarje dhe po kryen inspektimin ligjor. Tani për tani nuk ka informacione për të lënduar eventual.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *