Home / Lajme / Rajon / Përparim Spahiu: Nuk e ndërtuan rrugën e “Arbrit”, por si “kompensim” sollën hashashin

Përparim Spahiu: Nuk e ndërtuan rrugën e “Arbrit”, por si “kompensim” sollën hashashin

Në përgjigje të akuzave të bëra nga eksponentë të PS-së, edhe pse në mënyrë indirekte deputeti i LSI-së për Dibrën Përparim Spahiu tha se edhe pse premtuan ndërtimin e rrugës së “Arbrit sërish nuk e ndërtuan, por si kompensim na sollën hashashin.
“Nuk kemi ndërmend të japim zgjedhjet me koncesion.

Sepse zgjedhjet janë një pronë e patjetërsueshme e shqiptarëve dhe vota nuk ka çmim!

Nuk e ndërtuan Rrugën e Arbrit dhe futën si kompensim hashashin në trojet e Arbrit! Ky është një dështim spektakolar!”

LSI do ta rikthejë Fondin e Zhvillimit, në një fond të vërtetë zhvillimi të të gjithëve sepse ne duam zhvillim dhe jo hashash!” tha Spahiu.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *