Home / Lajme / Rajon / Përsëri shpërthim në Rusi

Përsëri shpërthim në Rusi

Të paktën një person është plagosur në një shpërthim në qytetin jugor të Rusisë, Rostov-on-Don sot në mëngjes, raporton agjencia e lajmeve, TASS.

Dëshmitarët e rastit kanë thënë se shpërthimi ka ndodhur afër një shkolle në rrugën “Sadovaya”, transmeton Express.

Sipas tyre i lënduari është punëtor teknik.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *