Home / Kuriozitete / Pizzaman – i shqiptar që po e çmend Gjermaninë (Video)

Pizzaman – i shqiptar që po e çmend Gjermaninë (Video)

Akrobacionet e tij me brumin e picave janë bërë atraksion në rrjetet sociale. Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se ai është një pizzaman që punon dhe jeton në Gjermani.

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka rreth katër vite që nuk ka qenë në vendlindje

Gjithashtu lexo

Kërcen mbi 110 litarë, thyen rekord botëror – (VIDEO)

Vajza nga shkolla fillore në Pekin, ka thyer rekordin botëror. Ajo ka kërcyer 110 herë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *