Home / Kryesoret / Plagoset një person në Prizren

Plagoset një person në Prizren

Të shtunën në Prizren, është raportuar se një person i gjinisë mashkullore (shqiptar) është plagosur aksidentalisht me armë zjarri nga një i dyshuar boshnjak.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit, dhe i njëjti sipas raportit mjekësorë është jashtë rrezikut për jetë.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *