Home / Lajme / Kronika e zezë / Plas “sherri”: Me sëpatë kërcënon gruan e babain

Plas “sherri”: Me sëpatë kërcënon gruan e babain

Mosmarrëveshjet me bashkëshorten e të atin, një prizrenas kishte vendosur t’i zgjidhte ndryshe.

Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se i njejti është arrestuar pasi ka kërcënuar me sëpatë babain e bashkëshorten, shkruan Indeksonline.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me një mjet të prehtë bashkëshorten e tij  dhe babain   saj.  Në vend-ngjarje është gjetur dhe konfiskuar në sëpatë që dyshohet të jetë përdorur në rast, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” /Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *