Home / Kryesoret / PLD: Të mos harrohen familjet që u prekën nga vërshimet vitin e kaluar

PLD: Të mos harrohen familjet që u prekën nga vërshimet vitin e kaluar

Anëtarë të Partisë Liberale Demokratike (PLD) ka vizituar familjet e prekura nga vërshimet në fshatin Stajkovcë dhe siç qëndron në komunikatë, i porositë institucionet që qytetarët e prekur nga zonat e prekura prej vërshimeve do të mos lihen pa mbështetje,

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *