Home / Lajme / Rajon / Policët organizojnë anti-proteste. Ja çfarë ndodhi

Policët organizojnë anti-proteste. Ja çfarë ndodhi

Policët e nervozuar nga qetësia dhe mirëkuptimi i shoferëve të bllokuar në trafik nga protesta, po mësojnë shoferët ti bien borive.

Madje në disa raste edhe nën tonë kercënuese ndaj shoferëve pse nuk i bien borive.

Sjellja e policeve ngjason me një antimiting socialist.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *