Home / Kryesoret / Polici duke u përshëndetur me protestusin

Polici duke u përshëndetur me protestusin

Policia e shtetit sonte dështoi në ruajten Kuvendit dhe deputetëve të Maqedonisë. Vet ministri Agim Nuhiu tha se disa policë nuk kanë qenë në vendin e duhur.

Këto janë pamjet se si policët janë sjellur me protestuesit e dhunshëm.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *