Home / Lajme / Botë / Polici ia shpëtoi jetën 18 vite më parë, ja çfarë bëri ajo për të

Polici ia shpëtoi jetën 18 vite më parë, ja çfarë bëri ajo për të

Në vitin 1998, polici Peter Getz mbajti Josibelk Aponte në krahët e saj pas shpërthimit të zjarrit në apartamentin ku ajo jetonte.

E miqësinë e tyre e tregojnë më së miri këto foto më poshtë:

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *