Home / Lajme / Kronika e zezë / Policia e Shkupit arreston shkupjanen që shiste drogë

Policia e Shkupit arreston shkupjanen që shiste drogë

Policia e Shkupit duke vepruar me urdhër të gjykatës ka privuar nga liria 40-vjeçaren S.A.T. nga Shkupit e cili ishte e dënuar për vuatje dënimi me burg prej pesë vjet e tetë muaj për veprën penale të “prodhimit të paligjshëm dhe shpërndarjen e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”, transmeton TetovaSot.

E njëjta është dorëzuar në burgun e Idrizovës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *