Home / Kryesoret / Policia i lejoi protestuesit të futen në Parlament (VIDEO)

Policia i lejoi protestuesit të futen në Parlament (VIDEO)

Protestuesit maqedonas kanë hyrë në parlament, pasi deputetët e LSDM-së dhe deputetët shqiptar, votuan pro Talat Xhaferit për kryetar të Parlamentit.

Policia e cila ka qenë e angazhuar për mbajten nën kontroll para Parlamentit, ka lejuar që me lehtësi protestuesit të futen brenda ambienteve në Parlament.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *