Home / Lajme / Botë / Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris.

Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve të tyre.

Vlen të theksohet se i dyshuari për shtënje në drejtim të policisë me ç’rast la të vdekur një oficer dhe një tjetër të plagosur, është vrarë.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *