Home / Lajme / Maqedoni / Policia po mban një orë mbyllur në furgon gazetarët

Policia po mban një orë mbyllur në furgon gazetarët

Gazetari i RTK-së Besnik Iseni deklaroi për Gazetën Lajmse tani gjsyëm ore po mbahen mbyllur brenda në një furgon policor bashkë me gazetarin e Alsat-it, Blerim Ismaili. Nuk kemi sqarim se pse po na mbajnë këtu”, deklaroi Iseni për Gazetën Lajm.

“Na thanë do ju dërgojmë para qeverisë dhe aty do ju lirojmë, por ende po na mbajnë para stacionit policor në Gazi Babë”, shtoi Iseni i brengosur për sigurinë e tij dhe të lolegut Ismaili.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *