Home / Lajme / Maqedoni / Promovim i masës “Trajnime për TI aftësi avancuese”

Promovim i masës “Trajnime për TI aftësi avancuese”

Drejtori i Agjencisë për Punësim i Republikës së Maqedonisë Vllatko Popovski sot do ta promovojë fillimin e implementimit të masës “Trajnime për TI aftësi avancuese”.

Në konferencën për shtyp me rastin e promovimit është paralajmëruar pjesëmarrja edhe e ministres së Shoqërisë Informatike dhe Administratës Marta Arsovska-Tomovska.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *