Home / Kryesoret / Pse u pendua deputeti shqiptar që e këndoi Himnin dje në Kuvend? (VIDEO)

Pse u pendua deputeti shqiptar që e këndoi Himnin dje në Kuvend? (VIDEO)

Lëvizja “Besa” nuk e ka votuar Talat Xhaferrin për kryeparlamentar edhepse ka qenë në sallë në momentin e dhënies së betimit.

Deputetët e kësaj partie janë larguar nga kuvendi pak para përshkallëzimit të situatës. Zeqirija Ibraimi shprehet i vetëdijshëm për nxitjen e reagimeve te protestuesit nga këndimi i himnit shqiptar në foltoren e Kuvendit, por arsyetohet me idenë që partia e tij nuk ka qenë e informuar me skenarin e LSDM-së dhe partive tjera shqiptare.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *