Home / Kryesoret / Publikohet lista e borxhlinjve nga DAP, konfirmoni a jeni edhe ju aty

Publikohet lista e borxhlinjve nga DAP, konfirmoni a jeni edhe ju aty

Drejtoria e të Ardhurave Publike e ka publikuar listën e borxhlinjve nr.4/2017 për borxhet e mbetura deri më 31.12.2016 dhe të papaguara deri më 31.03.2017 në bazë të TVSH-së, taksë mbi të ardhurat, tatim personal në fitim, akciza dhe doganor,

Bëhet fjalë për borxhlinj e cila shuma e përgjithshme e borxhit është më e lartë prej 120 denarë për persona fizik dhe përmbarues të pavarur. Për të vërtetuar nëse jeni edhe ju në listë

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *