Home / Lajme / Rajon / Qëllohet me armë 21-vjeçari

Qëllohet me armë 21-vjeçari

Tre persona janë përfshirë në një konflikt në Shkodër ku për pasojë ka mbetur i plagosur me armë zjarri një 21-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 19:30 ndërsa S.Sh banues në lagjen “10 Korriku” Shkodër, ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen arsyet e konfliktit dhe personi që ka qëlluar në drejtim të 21-vjeçarit.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve dhe vënien para përgjegjësisë penale.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *