Home / Kryesoret / Rangellova: Frikohem nga Ziadin Sela

Rangellova: Frikohem nga Ziadin Sela

Deputetja e OBRM-PDUKM-së në Kuvendin e Maqedonisë dhe kryetare e Forumit të gruas të kësaj partie, Daniella Rangellova ka folur nga foltorja e Kuvendit rreth Rregullores së Kuvendit ku ka thënë se nuk frikohet nga PSP-ja por nga Ziadin Sela.

”Nuk frikohem nga Prokuroria Speciale Publike e as nga askush. Frikohem nga Ziadin Sela, partneri juaj i tentim-pushtetit. Frikohem nga deputetja e Shqipërisë, Mesila Doda që flasin kundër Maqedonisë, kinse ne si maqedonas nuk ekzistonim.” tha Rangellova.

Përndryshe, në rend dite për të folur nga foltorja presin edhe 45 deputetë.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *