Home / Sport / Real Madrid – Bayern Munich, ja futbollistët që rrezikojnë përjashtimin

Real Madrid – Bayern Munich, ja futbollistët që rrezikojnë përjashtimin

Disa futbollistë të Real Madridit dhe Bayern Munichut duhet të kenë kujdes në ndeshjen e nesërme çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Luka Modric, Sergio Ramos dhe Toni Kroos rrezikojnë të mungojnë në gjysmëfinale, nëse arrijnë të eliminojnë Bayern Munichun.

E njëjta situatë është edhe për dy futbollistët e Bayern Munichut, Arturo Vidal dhe Jerome Boateng.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *