Home / Sport / Reali gati ta trondit botën e futbollit me transferimin e ri (FOTO)

Reali gati ta trondit botën e futbollit me transferimin e ri (FOTO)

Real Madridi tashmë ka nisur t’i bëjë planet për afatin kalimtar të verës.

Sipas tabloidit britanik, Daily Express, Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është takuar me menaxherin e famshëm portugez, Jorge Mendes.

Thuhet se Perez dhe Mendez kanë diskutuar për afatin kalimtar të verës, derisa është zbuluar se cilin lojtarë do të tentojnë ta sjellin në Real Madrid.

Daily Express shkruan se prioritet i Los Blancos është transferimi i transferimi i mesfushorit portugez, Bernardo Silva, i cili po shkëlqen në fanellën e Monacos.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *