Home / Kryesoret / Rekordi i ri botëror me Hello Kitty – (VIDEO)

Rekordi i ri botëror me Hello Kitty – (VIDEO)

Emri i këtij burrit është Masao Gunji.Jeton në Yotsukaido, Chiba dhe ka thyer rekordin për mbajtjen e koleksionit më të madh në ‘Hello Kitty’.Ky ka mbledhur koleksionin e kukullave ‘Hello Kity’ për plot 35 vite, transmeton lajmi.netDeri tani, Gunji ka mbledhur 5,000 lodra Hello Kitty. Ai thotë se kur është i mërzitur, Hello Kitty duket edhe më shumë i mërzitur. Kur është i lumtur, lodrat e tij duken edhe më të lumtura.Shikoni videon më poshtë për t’u njohur në detaje me këtë rekord.

 

 

Gjithashtu lexo

LSDM: Qytetarët së shpejti do të shfrytëzojnë tarifën e lirë të energjisë elektrike çdo ditë

LSDM-ja përmes një kumtese thekson se qytetarët e Maqedonisë së shpejti do të do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *