Home / Kryesoret / Remzie Osmani i ka disa fjalë për gazetarët (VIDEO)

Remzie Osmani i ka disa fjalë për gazetarët (VIDEO)

Remzie Osmani, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, ku ka arritur të pëlqehet nga të gjitha gjeneratat.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Se çfarë iu ka thënë gazetarëve përmes këtij emisioni, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Humb jetën aktori i mirënjohur

Kuzey Vargin, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke është përcjellë për në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *