Home / Lajme / Rajon / Rexhep Selimi: Mirë se vjen Ramush, u kry edhe kjo!

Rexhep Selimi: Mirë se vjen Ramush, u kry edhe kjo!

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Rexhep Selimi i uron mirëseardhje liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt në Kosovë, pas vendimit të Gjykatës së Colmarit për lirimin e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Selimi thotë se vendimi ishte i drejtë, megjithatë mbajtja e deri tashme ishte padrejtësi.

Ja postimi i tij:

27 Prill 2017

Mirë se vjen Ramush!

U kry edhe kjo.

Urime familjes, miqve dhe bashkëluftetarëve.

Lirimi eshte vendim i drejte por gjithesesi mbajtja deri me tash ishte padrejtesi.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *