Home / Kryesoret / Rikthehet “Luani” në parlament (Video)

Rikthehet “Luani” në parlament (Video)

Ish kryeministri dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski sot për herë të parë nga përbërja e re e kuvendit vjen në Kuvend ku zhvillohet debati i deputetëve të VMRO-DPMNE-së në mes vete.

Ai është regjistruar duke u ulur në ulësen e Kuvendit duke përshëndetur kolegët e tij.

Deputetët e LSDM-së e kanë akuzuar si kriminel dhe si udhëheqës të krimit në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *