Home / Showbiz / Rita Ora, bashkëpunim me një emër të madh ndërkombëtar

Rita Ora, bashkëpunim me një emër të madh ndërkombëtar

Pas bashkëpunimeve të suksesshme si ajo me Iggy Azalea apo ajo me Chris Brown, Rita Ora vjen me një tjetër emër të madh në skenën ndërkombëtare.

Bukuroshja shqiptare Rita Ora ka lajmëruar në rrjetet sociale se kësaj here do vijë në një bashkëpunim me një dj shumë të famshëm në botë, Marshmello. Ai është një dj i cili shfaqet gjithmonë me një maske në kokë, ku në të ndodhet simboli që identifikon dj e famshëm , sepse ai si fytyre është i pa njohur për publikun.

Image

Por një gjë dihet Rita Ora së shpejti vjen fuqishëm në tregun muzikor sepse pati një pushim të gjatë prej 2 vite që nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor por ajo ka fituar 3.5 milionë dollarë në vit vetëm prej aktiviteteve të tjera. Kujtojmë se Rita ishte pjesë e stafit të American Next Top Model 2017 dhe imazh i shumë markave të ndryshme me famë të madhe.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *