Home / Showbiz / Rita Ora nderohet me një super çmim nga Kina (Foto)

Rita Ora nderohet me një super çmim nga Kina (Foto)

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, Rita Ora vazhdon të jetë tejet aktive me anë të paraqitjeve të shumta.
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, së fundi është nderuar me një çmim mjaftë prestigjios nga Kina, transmeton Indeksonline.

Ora ka pranuar çmimin si artistja më e popullarizuar dhe më e ndikuara më Kinë.

Këtij lajmi padyshim që i janë gëzuar të gjithë fansat e Orës.

Gjithashtu lexo

Nora Istrefi luftë për ta fshirë këtë foto nga interneti (Foto)

Këngëtarët bëjnë shumë foto. Disa u dalin të mira, e disa…Epo, varet shumë edhe nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *