Home / Showbiz / Rita Orës i ndodh kjo gjë në Maldive (FOTO)

Rita Orës i ndodh kjo gjë në Maldive (FOTO)

Rita Ora për disa ditë qëndoi për pushime në Maldive.

Rita kishe shkuar bashkë me shoqëri dhe nga imazhet që ka sjellë përmes rrjeteve sociale, shihej se ajo po shijonte në maksimum plazhet e Maldives.

Këngëtarja pati një incident të vogël, e lëndoi gishtin, po kjo gjë nuk e ndali atë të shijonte pushimin e merituar, pas shumë angazhimeve në muzikë.

Nga ky pushim, Rita është përfolë nga mediet vendore dhe ato ndërkombëtare për imazhet provokuese që ka sjellë për fansat.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *