Home / Showbiz / Rivalja e Kim Kardashian një bombë e vërtetë (FOTO)

Rivalja e Kim Kardashian një bombë e vërtetë (FOTO)

Bukuroshja Anastasia Kvitko nuk ka të ndalur.

Kvitko e cila ndryshe njihet edhe si rivalja e yllit Kim Kardashian vazhdon të mahnisë me linjat e saj.

Format e saj trupore janë tejet të formësuara dhe nuk duan më shumë koment, shkruan Sovrani.info

Në foton e fundit të publikuar nuk ka munguar ekspozimi i gjoksit gjigant dhe të pasmeve, duke zhvilluar kështu imagjinaten e meshkujve të cilët e ndjekin atë në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *