Home / Showbiz / Rovena Stefa nudo, e mbulon gjoksin me…(Foto)

Rovena Stefa nudo, e mbulon gjoksin me…(Foto)

Rovena Stefa nuk di të ndalet. Këtë herë këngëtarja ka realizuar  një set me foto në të cilat ajo shfaqet shumë e nxehtë.

Një nga fotot artistike që këngëtarja kosovare ka zgjedhur të ndaje me fansat e saj në rrjetet sociale, ajo shfaqet me një bluze të tejdukshme, me të cilën ekspozon gjoksin e saj.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *