Home / Lajme / Maqedoni / Rrëzohet aeroplani mbi parkingun e marketit (FOTO)

Rrëzohet aeroplani mbi parkingun e marketit (FOTO)

Një aeroplan është rrëzuar mbi parkingun e një supermarketi në Tires të Portugalisë pasi shpërtheu sa ishte në qiell.

Avioni i lehtë, që besohet se kishte pilotin dhe tre pasagjerë në bord, thuhet se ka eksploduar në ajër.

Dyshohet se të katër personat kanë humbur jetën.

Gjithashtu disa makina janë përfshirë nga flakët.

c9nhdkgxcaeeqh9

 

234989

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *