Home / Kryesoret / Rrihen deputetët, gazetarët, kryetarë e partive politike, policia askund në çfar shteti jetojmë

Rrihen deputetët, gazetarët, kryetarë e partive politike, policia askund në çfar shteti jetojmë

Sot në kuvendin e Maqedonisë janë sulmuar fizikisht Kryetari i Lsdm-së Zoran Zaev, gazetarja Biljana Sekullovska si dhe shumë deputet tjerë nga huliganët maqedon, por ajo që është shqetësuese policia e Maqedonisë nuk shihet askund dhe nuk i parandalon sulmet fizike.

Vallë në çfar shteti jetojmë?

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *