Home / Lajme / Rajon / Sa varen studentët nga prindërit për financimin e studimeve?

Sa varen studentët nga prindërit për financimin e studimeve?

Në rubrikën e përjavshme “VOX” të Radios Evropa e Lirë, kemi anketuar disa studentë se a varen financiarisht nga prindërit, apo vetë financohen. Shumë nga ta thanë se iu ndihmojnë prindërit pasi janë të papunë, por edhe ata që punojnë, kanë paga të pamjaftueshme dhe u duhet ndihma e prindërve për të studiuar.
http://www.evropaelire.org/a/28404648.html

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *