Home / Kryesoret / Saveski, sot përsëri në karrigen e të akuzuarit

Saveski, sot përsëri në karrigen e të akuzuarit

Sot në ora 11:30 në Gjykatën Themelore Shkupi 1 do të vazhdojë gjykimi i Zdravko Saveskit për shkak të pjesëmarrjes në protestat e ‘Revolucioni Laraman’,

‘Për shkak të anulimit të vazhdueshëm të seancës për arsye të ndryshme, objektive dhe subjektive, procesi kundër tij është duke zgjatur tani më një vit. Drejtësia e ngadalshme është më padrejtësi! Por, nuk do ta theyjnë dhe nuk do të na thyejnë’, thonë partia ‘E Majta’.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *