Home / Kryesoret / Sejdiu tregon për financimin e Lëvizjes Besa – (VIDEO)

Sejdiu tregon për financimin e Lëvizjes Besa – (VIDEO)

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Besa, Blerim Sejdiu në emision ”Fol Tash” në Televizionin Koha ka folur për zhvillimet e fundit në vend dhe rolin e partisë së tij në këtë mes. Sejdiu ka folur për financimin e Lëvizjes Besa duke thënë se nuk janë duke u financuar nga ndonjë shoqëri jashtë shtetit.

Ai nuk ka përgënjeshtruar zërat se do të jetë kandidat për Komunën e Zhelinës në zgjedhjet lokale. Sejdiu ka folur për Lëvizjen Besa dhe rolin e saj para krijimit të qeverisë dhe pas funksionimit të qeverisë së re. Përndryshe, emisioni ”Fol Tash” me Venhar Ramadanin qw transmetohet çdo të hënë nga ora 21:40.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *