Home / Kryesoret / Sela eshte pranuar ne gjendje te rende, por tash me eshte ne gjendje stabile

Sela eshte pranuar ne gjendje te rende, por tash me eshte ne gjendje stabile

Mjeket nga spitali kane informuar se kryetari LR-Pdsh Ziadin Sela mbreme eshte pranuar ne gjendje te rende, por tash me gjendja e tije eshte stabile dhe jashte rrezikut per jete.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *