Home / Lajme / Maqedoni / Selmani: Sela ka lëndime serioze, por nuk është në rrezik jete

Selmani: Sela ka lëndime serioze, por nuk është në rrezik jete

Drejtori i Klinikës universitare për traumatologji, ortopedi, anestezion dhe reanimacion, trajtimit intensiv dhe Qendrës urgjente, Rexhep Selmani, në pyetjen e gazetarëve tha se në mesin e të lënduarve në ngjarjet e mbrëmshme në Kuvendin e Maqedonisë është edhe deputeti Ziadin Sela, i cili siç theksoi, ka lëndime serioze,

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *