Home / Lajme / Botë / Sërish të shtëna në Paris

Sërish të shtëna në Paris

Mediat franceze raportojnë se vetëm një orë pas sulmit të përgjakshëm në Paris ku mbetën të vrarë dy policë dhe njëri nga dy sulmuesit, janë dëgjuar të shtëna tjera në Champs Elysee.

Ende nuk dihet nëse personi i dytë që dyshohet të jetë i përfshirë në sulm është arrestuar, derisa autoritet e sigurisë kanë bllokuar gjithë qendrën e Parisit dhe po u bën thirrje qytetarëve që të shmangin këtë zonë për shkaqe sigurie,

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *