Home / Kryesoret / Shaqiri: Huliganët maqedonas më shumë kanë pasur arsye ta rrahin Talat Xhaferin sesa Selën

Shaqiri: Huliganët maqedonas më shumë kanë pasur arsye ta rrahin Talat Xhaferin sesa Selën

Xhezair Shaqiri, ish Komandant Hoxha parashtron disa pyetje për ngjarjet që ndodhën në Parlamentin e Maqedonisë, ku huliganët maqedonas nuk e rrahën Talat Xhaferin, por Ziadin Selën.

“A nuk është rastësi që asnjë deputet i BDI-së nuk u rrah, por vetëm Zaevi dhe Sela.

Pse Ali Kjameti e Nikolla nuk ishin në Parlament?

Huliganët maqedonas të VMRO-së më shumë kanë pasur arsye me shkelmuar Talat Xhaferin sesa Selën.

Ministri i policisë ishte nga BDI-ja dhe reagoi me vonesë. Pse? Sepse koalicioni ndër kriminelët VMRO-BDI ende vazhdon.”, shkroi Xhezair Shaqiri në llogarinë e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *