Home / Sport / Shënohet goli më i bukur i vitit (Video)

Shënohet goli më i bukur i vitit (Video)

Gola të jashtëzakonshëm janë duke u shënuar këtë edicion në të gjitha kategoritë
Jo vetëm në liga të mëdha dhe nga lojtarë të mëdhenj po shënohen gola të jashtëzakonshëm në vitin 2017.

Kjo pasi të tillë çdo herë e më shpesh po shohim gola spektakularë edhe në ligat amatore, madje të ngjashëm edhe me të lojtarëve të mëdhenj si Zlatan Ibrahimovic ndaj Anglisë.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *