Home / Lajme / Sherr në Shtëpinë e Bardhës mes Melania dhe Ivanka Trump

Sherr në Shtëpinë e Bardhës mes Melania dhe Ivanka Trump

Zonja e Parë e SHBA Melania Trump dhe vajza e Donald Trump Ivanka Trump thuhet se kanë një marrëdhënie të “ftohtë” sipas Vanity Fair.

Revista citon burime të afërta me familjen e Presidentit amerikan, të cilët i thanë se dy zonjat nuk durojnë dot njëra-tjetrën.

Një ndër shkaqet është fakti se Ivanka Trump është angazhuar së tepërmi në takimet zyrtare që zhvillon Presidenti Donald Trump. Kjo gjë ka nervozuar Zonjën e Parë, Melania.

Një tjetër burim i gazetës thotë se Melania është e mërzitur për shkak se që në fillim nuk ka dashur të bëhej Zonja e Parë e Amerikës.

Megjithatë, një zëdhënës i Shtëpisë së Bardhë mohoi këto pretendime dhe deklaroi se Ivanka dhe Melania kanë një marrëdhënie të afërt.

Gjithashtu lexo

Bajram Rexhepi një burrështetas i guximshëm – (FOTO & VIDEO)

Homazhe për nder të të ndjerit Bajram Rexhepi janë zhvilluar në hollin e Kuvendit të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *