Home / Lajme / Kronika e zezë / Sherr për pronat, 35 – vjeçari qëllon me armë drejt 26 vjeçares

Sherr për pronat, 35 – vjeçari qëllon me armë drejt 26 vjeçares

Efektivët e policisë në Malësi të Madhe kanë arritur të parandalojnë një ngjarje që mund të kishte pasur pasoja fatale. Bëhet fjalë për një konflikt të ndodhur mes një 35 – vjeçari dhe një vajze 26 – vjeçare, shkak për të cilin mësohet të jenë bërë çështje pronësie.

Gjithashtu lexo

Kondovë, 21-vjeçari ka lajmëruar policinë se ka kryer vrasje dhe ka treguar ku është kufoma

Mustafa Memeti, 58 vjeçari që kishte humbur gjurmët dhe ishte paraqitur i zhdukur prej disa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *