Home / Kryesoret / Shiheni se në çfarë gjendje të rëndë është deputeti

Shiheni se në çfarë gjendje të rëndë është deputeti

Deputeti i LSDM-së, Damjan Mançevski ka pësuar keq nga sulmi i protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Mançevski është ngrehur nëpër korridoret e Kuvendit.

Ai duket i gjakosur dhe i lënduar në kokë.

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *